Thursday, September 21, 2017

Raspored

 

PRVENSTVO HRVATSKE - SENIORI

1.kolo, 09. rujan 2017. – subota

Concordia 1906 – Marathon

HC

Sri, 20:00

Mladost 2 – Jedinstvo

Mladost

Uto, 20:45

Trešnjevka – Zelina

HC

17:00

Zrinjevac – Mladost

Mladost

Uto, 19:00

2.kolo, 16.rujan 2017. – subota

Jedinstvo – Trešnjevka

HC

15:00

Concordia 1906 – Mladost 2

HC

13:00

Zelina – Zrinjevac

Zelina

16:00

Marathon – Mladost

HC

17:00

3.kolo, 23.rujan 2017. – subota

Mladost 2 – Marathon

Mladost

14:30

Trešnjevka – Concordia 1906

HC

19:00

Zrinjevac – Jedinstvo

Mladost

16:30

Mladost – Zelina

Mladost

18:30

4.kolo, 30.rujan 2017. – subota

Marathon – Zelina

HC

18:00

Jedinstvo – Mladost

HC

14:00

Concrodia 1906 – Zrinjevac

HC

16:00

Mladost 2 – Trešnjevka

Mladost

17:00

5.kolo, 07.listopad 2017. – subota

Trešnjevka – Marathon

HC

18:00

Zrinjevac – Mladost 2

Mladost

16:00

Mladost – Concordia 1906

Mladost

18:00

Zelina – Jedinstvo

Zelina

16:00

6.kolo, 14.listopad 2017. – subota

Marathon – Jedinstvo

HC

15:00

Concordia 1906 – Zelina

HC

13:00

Mladost 2 – Mladost

Mladost

17:00

Trešnjevka – Zrinjevac

HC

17:00

7.kolo, 21.listopad 2017. – subota

Zrinjevac – Marathon

Mladost

18:00

Mladost – Trešnjevka

Mladost

16:00

Zelina – Mladost 2

Zelina

16:00

Jedinstvo – Concordia 1906

HC

17:30

 

PRVENSTVO HRVATSKE – SENIORKE

1.kolo, 10.rujan 2017. – nedjelja

Zrinjevac – Trešnjevka

Mladost

16:00

Zelina – Mladsot

Zelina

17:30

2.kolo, 17.rujan 2017. – nedjelja

Trešnjevka – Mladost

HC

16:00

Zrinjevac – Zelina

Mladost

16:00

3.kolo, 24.rujan 2017. – nedjelja

Zelina – Trešnjevka

Zelina

16:00

Mladost – Zrinjevac

Mladost

16:00

4.kolo, 01.listopad 2017. – nedjelja

Trešnjevka – Zrinjevac

HC

17:00

Mladost – Zelina

Mladost

17:00

5.kolo, 15.listopad 2017. – nedjelja

Mladost – Trešnjevka

Mladost

17:00

Zelina – Zrinjevac

Zelina

16:00

6.kolo, 22.listopad 2017. – nedjelja

Trešnjevka – Zelina

HC

16:00

Zrinjevac – Mladost

Mladost

16:00

 

PRVENSTVO HRVATSKE - KADETI

1.kolo, 09. rujan 2017. – subota

Zelina Ž – Marathon

Zelina

11:00

Zrinjevac – Mladost

Mladost

13:00

Jedinstvo – Zelina

HC

15:00

Concordia 1906 – Trešnjevka

HC

13:00

2.kolo, 16.rujan 2017. – subota

Zelina – Zelina Ž

Zelina

14:00

Mladost – Trešnjevka

Mladost

12:00

Marathon – Concordia 1906

HC

11:00

Zrinjevac – Jedinstvo

Mladost

10:00

3.kolo, 23.rujan 2017. – subota

Zrinjevac  -Zelina Ž

Mladost

12:30

Jedinstvo  - Marathon

HC

13:40

Concordia – Mladost

HC

15:20

Trešnjevka – Zelina

HC

17:00

4.kolo, 30.rujan 2017. – subota

Zelina ž –Concordia 1906

Zelina

11:30

Trešnjevka – Jedinstvo

HC

10:00

Zelina – Zrinjevac

Zelina

09:30

Mladost – Marathon

Mladost

10:00

5.kolo, 07.listopad 2017. – subota

Zelina Ž – Jedinstvo

Zelina

14:00

Concordia 1906 – Zrinjevac

HC

13:40

Trešnjevka – Mrathon

HC

15:40

Zelina – Mladost

Zelina

12:00

6.kolo, 14.listopad 2017. – subota

Zelina Ž – Trešnjevka

Zelina

10:00

Concordia 1906 – Zelina

HC

11:00

Mladost – Jedinstvo

Mladost

11:00

Marathon – Zrinjevac

HC

09:20

7.kolo, 21.listopad 2017. – subota

Mladost – Zelina Ž

Mladost

12:00

Marathon – Zelina

HC

15:30

Zrinjevac – Trešnjevka

Mladost

14:00

Jedinstvo – Concordia 1906

HC

13:50

 

*napomena: kadetkinje Zeline su prebačene u PH kadeta kao Zelina Ž
                          kadetkinje Jedinstva će učestvovati  u sklopu muške ekipe

PRVENSTVO HRVATSKE – ML. KADETI

1.kolo, 10.rujan 2017. – nedjelja

x – Jedinstvo

 

 

Concordia 1906 – Zrinjevac

HC

11:00

Trešnjevak – Marathon

HC

13:00

Zelina – Mladost

Zelina

15:30

2.kolo, 17.rujan 2017. – nedjelja

Marathon – x

 

 

Zrinjevac – Mladost

Mladost

14:00

Jedinstvo – Zelina

HC

12:00

Concordia 1906 – Trešnjevka

HC

10:00

3.kolo, 24.rujan 2017. – nedjelja

x – Trešnjevka

 

 

Zelina – Concordia 1906

Zelina

10:00

Mladost – Jedinstvo

Mladost

10:00

Marathon – Zrinjevac

HC

10:00

4.kolo, 01.listopad 2017. – nedjelja

Zelina – x

 

 

Mladost – Trešnjevka

Mladost

10:00

Marathon – Concordia 1906

HC

15:00

Zrinjevac – Jedinstvo

Mladost

12:00

5.kolo,  08.listopad 2017. – nedjelja

Mladost – x

 

 

Marathon – Zelina

HC

10:00

Zrinjevac – Trešnjevka

Mladost

11:00

Jedinstvo – Concordia 1906

HC

11:30

6.kolo, 15.listopad 2017. – nedjelja

x – Concordia 1906

 

 

Trešnjevka – Jedinstvo

HC

11:00

Zelina – Zrinjevac

Zelina

14:00

Mladost – Marathon

Mladost

15:00

7.kolo, 22.listopad 2017. – nedjelja

Zrinjevac – x

 

 

Jedinstvo – Marathon

HC

09:30

Concordia 1906 – Mladost

HC

10:45

Trešnjevka – Zelina

HC

12:00

 

PRVENSTVO HRVATSKE – VETERANI

17.rujan 2017. – Mladost

Mladost – Marathon

10:00

Jedinstvo – Mladost 2

10:00

Marathon – Zelina

11:00

Mladost 2 – Concordia

11:00

Concordia – Zelina

12:00

Mladost – Jedinstvo

12:00

01.listopad 2017. – HC

Jedinstvo – Marathon

10:00

Concordia – Mladost

10:00

Zelina – Mladost 2

11:00

Jedinstvo - Concordia

11:00

Marathon – Mladost 2

12:00

Mladost – Zelina

12:00

15.listopad 2017. – Zelina

Concordia – Marathon

10:00

Mladost 2 – Mladost

10:00

Zelina – Jedinstvo

11:00

Marathon – Mladost

11:00

Mladost 2 – Jedinstvo

12:00

Zelina – Concordia

12:00

 

23.rujan 2017. – KUP TREŠNJEVKA

Zagrebački hokejski centar

Pioniri, pionirke, mlađi pioniri, mlađe pionirke

 

07.listopad 2017. – KUP MARATHON

Zagrebački hokejski centar

Pioniri, pionirke, mlađi pioniri, mlađe pionirke

 

21.listopad 2017. – KUP JEDINSTVO

Zagrebački hokejski centar

Pioniri, pionirke, mlađi pioniri, mlađe pionirke

 

 

 

 

KALENDAR NATJECANJA 2017.

 

SVIBANJ

06 –  07. svibnja         PH seniori (1.liga-7. kolo, 2.liga-11.kolo), seniorke (7. kolo) i mlađe kat

13 –  14. svibnja         PH seniori (1.liga-8. kolo, 2.liga-12.kolo), seniorke (8. kolo) i mlađe kat

20 –  21. svibnja         PH seniori (1.liga-9. kolo, 2.liga-13.kolo), seniorke (9. kolo) i mlađe kat

23 –  25. svibnja         Kup Hrvatske, seniori, seniorke (polufinala) – prve utakmice

27 –  28. svibnja         PH seniori (1.liga-10.kolo, 2.liga-14.kolo), seniorke (10. kolo) i ml.kat.

pioniri, pionirke, mlađi pioniri, mlađe pionirke – FINALNI KRUG

LIPANJ

02 –  05. lipnja                        klupsko PE muškarci, HK Zelina, Vinitsa, Ukrajina

                                   klupsko PE muškarci, HAHK Mladost, Gibraltar, Gibraltar

                                    klupsko PE žene, HAHK Mladost

10 –  11. lipnja                        PH, seniori, seniorke – FINALNI VIKEND
12 –  14. lipnja                        Kup Hrvatske, seniori, seniorke (polufinala) – druge utakmice

17 –  18. lipnja                        Turnir HK Trešnjevka, Zagreb, U10, U12, U14, U16

16 –  30. lipnja                        pripremno razdoblje za reprezentacije U16, seniori, seniorke

23 –  25. lipnja                        međunarodni turnir, reprezentacije U 16, Beč, Austrija

 

SRPANJ

...                                pripremno razdoblje za reprezentacije U16, seniori, seniorke

05 – 08. srpnja                        Prvenstvo Europe Hockey5, kadeti do 16 godina, Walcz, Poljska

12 – 15. srpnja                        Prvenstvo Europe Hockey5, kadetkinje U16, Wattignies, Francuska

 

KOLOVOZ

30 – 05. kolovoza       Prvenstvo Europe za muškarce i žene, Sveti Ivan Zelina

25 – 27. kolovoza       Turnir HK Concordia 1906, Zagreb, seniori

Turnir HK Zelina, Sveti Ivan Zelina, U14, U16

RUJAN

02 – 03. rujna             Turnir HK Trešnjevka, Zagreb, seniori, seniorke

                                   Turnir 4 grada, Mladost, seniori, seniorke

09 – 10. rujna             PH, seniori (1. kolo) i seniorke (1. kolo)

16 – 17. rujna             PH, seniori, seniorke i mlađe kategorije

23 – 24. rujna             PH, seniori, seniorke i mlađe kategorije

 

LISTOPAD

30 – 01. listopada       PH, seniori, seniorke i mlađe kategorije

08. listopada                Kup Hrvatske, seniori i seniorke (finala)

07 – 08. listopada       rezervni vikend

14 – 15. listopada       PH, seniori, seniorke i mlađe kategorije

21 – 22. listopada       PH, seniori, seniorke i mlađe kategorije

28 – 29. listopada       PH rezervni vikend

                                   Prvenstvo grada Zagreba 2017.

STUDENI

03 – 05. studenog       Turnir u dvoranskom hokeju HK „Zelina“, Poreč, U10, U12, U14, U16

10 – 12. studenog       Turnir u dvoranskom hokeju HK „Zelina“, Sv.Ivan Zelina, seniori/ke

18 – 19. studenog       DPH juniori

25 – 26. studenog       DPH juniori + seniori + seniorke                   

 

PROSINAC

02 – 03. prosinca        DPH, seniori i seniorke, mlađe kategorije

09 – 10. prosinca        DPH, seniori i seniorke, mlađe kategorije

16 – 17. prosinca        Dvoranski kup Hrvatske 2017.

23 – 24. prosinca        Božićni praznici

30 – 31. prosinca        Novogodišnji praznici

  • u skladu s potrebama reprezentacije Kalendar 2017. može se mijenjati

 

large2.png
PH seniori 2017./2018.
1. Concordia 1906 2/2/0/0
2. Trešnjevka 2/2/0/0

3.

Mladost 2/1/0/1 
4. Zelina 2/1/0/1 
5. Marathon 2/1/0/1 
6. Jedinstvo 2/0/1/1
7. Mladost 2 2/0/1/1 
8. Zrinjevac 2/0/0/2

 

PH seniorke 2017./2018.
1. Zrinjevac 2/2/0/0
2. Mladost 2/2/0/0 6
3. Zelina 2/0/0/2
4. Trešnjevka 2/0/0/2
       
       
       

 

 

Login

Contact

Email: mladost@hahk-mladost.hr
Office adress: Teslina 10/3
Zagreb, 10000
Tel: 01/48 28 458
Tel/Fax: 01/ 48 28 459
Pitch adress: Jarunska 5
Zagreb, 10000

Korisni linkovi

Sponzori

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4