Saturday, February 24, 2018

ODLUČUJUĆA ČETVRTINA KOD CURA

Seniorke igraju kao i uvijek. Najočekivanije kolo ove sezone , naravno utakmica protiv Zrinjevca, našeg najjačeg protivnika u ženskoj konkurencije uvijek završava u  četvrtini.

I ptice su vidjele da Mladostašice imaju 3 boda od samog početka, te se to moglo vidjeti kroz cijelu utakmicu uzeći u obzir posjed lopte, manjak grešaka te više udaraca po golu od ekipe Zrinjevca.  Zrinjevac je poveo pogotkom iz penala bivše igračice Mladosti, Dolores Peranić. No Mlaodstašice pogađaju te do zadnje četvrtine vode s rezultatom 3:1. Kao i uvijek s padom koncentracije i pogotkom iz kratkom kornera te brze kontre (sve se odvijalo u jednoj minuti) Zrinjevac se vraća u igru te izjednačuje na 3:3, koji je u konačnici i krajnji rezultat ovog susreta.

25.10.2014.g. očekuje nas ponovno susret ove dvije ekipe u finlu Kupa Hrvatske. Pružimo potporu našim curama kao i ovaj vikend gdje pohvaljujemo mnoge naviječe koji su bodrili naše cure.