Saturday, February 24, 2018

PIŠI BODOVE ZA MLADOSTAŠE

Uspiješan vikend za naše najstarije natjecatelje. Seniori su se napokon probudili.  Uzbudljivom utakmicom protiv Concordije i uz veliki rezultat s 9:0 pružali su zadovoljsto mnogobrojnoj publici koja je došla bodriti svoje. Prvo poluvrijeme igrači Concordije pružali su ponešto jači otpor našim momcima, no u drugom poluvremenu bilo je očito da su Mladostaši daleko jači, snažniji i bolji,  ne samo taktički nego i tehnički, a kasnije i kondicijski. Uzbudljivi pogodci napadača Tomislava Hanžeka i mladog Filipa Zlatara bili su zanimljivi za svačije oči.

Nakon nekoliko neuspješnih vikenda ovakve utakmice se žele gledati. Nadamo se da će sljedeće kolo biti jednako uspješno kao i ovo te se radujemo novoj pobijedi.